Logo A R A V E R a. s.

Mzdový účtovník - rozširujeme tím

A R A V E R a. s.

Miesto práce
Gen. M. R. Štefánika, Trenčín
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 400 EUR/mesiaczákladná mzda 1000 EUR + mesačné osobné ohodnotenie do 400 EUR (výsledná mesačná mzda závisí od skúseností uchádzača) + ročná odmena za spracovanie RZD vo výške mesačného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Do tímu HR oddelenia prijmeme posilu pre komplexné vedenie mzdovej agendy a výpočet miezd v súlade s platnými právnymi predpismi a internými smernicami pre vybrané dcérske spoločnosti skupiny A R A V E R
- spracovanie a kontrola dochádzky zamestnancov, spracovanie dokladov PN a OČR a ich likvidácia
- spracovanie mesačných výkazov do poisťovní, mesačného prehľadu dane, ročné hlásenia dane, ELDP, potvrdenia o zdaniteľnej mzde
- výpočet a výkon exekučných zrážok zo mzdy
- ročné zúčtovanie dane z príjmov fyzických osôb zo závislej činnosti zamestnancov
- spracovanie agendy stravovania zamestnancov
- spracovanie príspevkov na rekreáciu zamestnancov (evidencia žiadostí, posúdenie nároku, príprava podkladov pre vyplatenie nároku, poradenstvo pre zamestnancov v danej problematike)
- komunikácia s úradmi verejnej a štátnej správy – poisťovne (SP, ZP) a pod.
- tvorba štatistík a reportov, príprava HR analýz a prehľadov pre manažment

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- príjemný pracovný kolektív
- moderne vybavené pracovisko
- pravidelné vzdelávanie a školenia
- firemné aktivity

Životopisy a súhlas so spracúvaním osobných údajov posielajte prosím na mail: [email protected]. Z časového hľadiska budeme kontaktovať len vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mzdové účtovníctvo, personalistika

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Personalistika a mzdy

Počet rokov praxe

10

- prax na odbornej pozícii min.10 rokov podmienkou
- znalosť Zákonníka práce a príslušných predpisov nevyhnutnou podmienkou
- ovládanie mzdového programu Softip výhodou
- komunikatívnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť

Autorizovaný servis a predaj vozidiel značiek ŠKODA, AUDI, VW, SEAT a CUPRA s prevádzkami v Trenčíne, Opatovej, Piešťanoch, Nitre a v Nových Zámkoch. Spoločnosť pôsobí úspešne na trhu už viac ako 30 rokov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov