Získajte skúsenosti v jedinečnej reštaurácii v Dudinciach ako kuchár/kuchárka

AGROHONT DUDINCE, a.s.

Miesto práce
Reštaurácia u Mlynárky, Braxatorisa, Dudince
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac(možná dohoda)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár/kuchárka v reštaurácii a penzióne v Dudinciach

  • Pripravujete všetky ponúkané jedlá (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).
  • Zodpovedáte za kvalitu pripravených pokrmov.
  • Dodržiavate presne stanovené postupy prípravy jedál.
  • Dodržiavate prísne hygienické štandardy a čistotu na pracovisku.
  • Sledujete správne skladové zásoby základných surovín.
  • Tvoríte nové recepty a prípravu denných menu.
  • Spolupracujete s kuchárskym tímom na zlepšení procesov a kvality jedál.
  • Budete pracovať s čerstvými surovinami a využívať kreativitu pri príprave jedál.

  • Získate zamestnanecké zľavy na naše jedinečné jedlá a nápoje.
  • Máte možnosť finančného rastu a napredovania v kariére kuchára/kuchárky.
  • Poskytneme Vám možnosť získania nových skúseností v príjemnom a priateľskom pracovnom prostredí.
  • Okrem toho Vám ponúkame skvelé kolektívne aktivity a firemné podujatia
  • Práca na dlhý a krátky týždeň

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vhodné aj pre začiatočníkov!
  • Zvládate stresové situácie.
  • Ste samostatní.
  • Ste flexibilní.
  • Pracujete zodpovedne.

Podnikanie v poľnohospodárstve a cestovnom ruchu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andreas Pecsérke
Tel.: +421908834789
E-mail: poslať životopis