Logo Arnold izolácie k.s.

Izolatér v priemyselnej výrobe

Arnold izolácie k.s.

Miesto práce
Šišov
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 - 1 520 EUR/mesiac- 13. a 14.plat., + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plnenie izolačných dielov pre plynové a parné turbíny a pre automobilový priemysel

Ponúkame Vám pracovný pomer na dobu neurčitú s istou budúcnosťou v solídne prosperujúcom rodinnom podniku, vedenom majiteľom,
• platenie orientované na výkonnosť, príplatok
• veľa voľného priestoru na samostatnú prácu vo vlastnej zodpovednosti,
• príjemnú pracovnú klímu,
• moderne vybavené pracovisko,
• príležitosť pracovať na medzinárodných projektoch,
• vyplatenie bonusu v prípade uspešných výsledkov spoločnosti
• dochádzkový bonus 100 eur/mes.
• nadštandardný príspevok na stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

čalúnik, izolatér

vynikajúca predstavivosť, zručnosť, samostatnosť pri riešení úloh, zodpovednosť,

Spoločnosť Arnold izolácie k. s. je dcérskou spoločnosťou Arnold Group, stredne veľkého nemeckého podniku s cca. 450 spolupracovníkmi na celom svete v oblasti servisu elektrárni, technickej izolácie a mobilného spracovania na mieste montáže. S našími spolupracovníkmi realizujeme projekty vo všetkých častiach sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt