Hlavný inžinier projektu / Senior stavebný inžinier

Arthur Hunt s.r.o.

Bratislavský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
3 000 EUR/mesiacVýsledná mzda bude stanovená na základe seniority a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za komplexný manažment projektu - vedenie projektového tímu, technický návrh riešenia, plnenie termínov, vedenie administratívnej agendy, vyhodnotenie projektu
• Zostavenie projekčného tímu, organizácia a riadenie práce členov tímu
• Komunikácia s investorom a s dodávateľom stavby
• Spolupráca s oddelením prípravy stavieb
• Účasť na kontrolných dňoch – výkon autorského dozoru
• Spolupráca pri kolaudácií stavby

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, spĺňajúcich požiadavky nášho klienta. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je popredná projektová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné stavby, Priemyselné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Vysokoškolské vzdelanie v technickom obore stavebného zamerania (Pozemné stavby, Priemyselné stavby)
• Pracovná skúsenosť na podobnej pozícii v rámci projektovania pozemných stavieb
• PC používateľ; pokročilá znalosť AutoCAD (Revit)
• Vodičský preukaz sk. B
• Schopnosť riadiť ľudí a tím
• Analytické a koncepčné schopnosti
• Orientácia na výsledok
• Schopnosť riešiť konflikty
• Odolnosť voči stresu
• Ochota cestovať

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Schellingová, MBA
E-mail: poslať životopis