Hľadáme primára na interné oddelenie

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Stredočeský kraj, Česko
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a motivovaného kandidáta/kandidátku na pozíciu primára / primárky interného oddelenia. Ako primár/-ka interného oddelenia budete zodpovedný/á za vedenie a koordináciu všetkých interných operácií, zabezpečenie efektívneho fungovania a rozvoja oddelenia a zaisťovanie kvality a bezpečnosti v rámci organizácie. Ak máte vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti, skúsenosti s riadením tímu a výborné analytické schopnosti, táto pozícia je pre vás.

Zodpovednosti:
- vytváranie a udržiavanie efektívneho pracovného prostredia a tímovej dynamiky,
- vedenie a rozvoj tímu, vrátane zodpovednosti za nábor, školenie a hodnotenie zamestnancov,
- vedenie a riadenie interného oddelenia s dôrazom na dosahovanie cieľov a výsledkov,
- zabezpečenie efektívneho plánovania, organizovania a monitorovania operácií,
- vypracovanie a implementácia stratégií a postupov zameraných na zlepšenie efektivity a produktivity oddelenia,
- sledovanie a zabezpečenie dodržiavania interných noriem a predpisov,
- spolupráca s inými oddeleniami a vedením organizácie na dosahovanie spoločných cieľov.

- pomoc pri relokácií,
- motivačné platové ohodnotenie,
- náborový príspevok,
- osobné príplatky,
- rizikové príplatky,
- príplatky za nadčasy a zmenový chod,
- mimoriadne odmeny (príspevky na dovolenku, detské tábory, životné/pracovné výročia),
- dotované telefónne tarify + dotované podnikové stravovanie,
- možnosť ubytovania,
- práca na akreditovanom pracovisku s možnosťou ďalšieho vzdelávania (úhrada kongresov, konferencií a ďalších vzdelávacích aktivít),
- týždeň dovolenky navyše,
- bezproblémové zabezpečenie MŠ (aj pre najmenšie deti) a ZŠ,
- bezúročná pôžička so splatnosťou 5 rokov,
- jednorazová sociálna výpomoc,
- stabilné zamestnanie so zázemím príspevkovej organizácie,
- peňažné dary za darcovstvo krvi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Sme moderná nemocnica v stredočeskom kraji s dlhoročnou históriou, ktorá ponúka kvalitnú zdravotnú starostilvosť v rozsahu služieb regionálnej, mestskej nemocnice so silnou podporou zo strany mesta. Naša nemocnica prešla rozsiahlou rekonštrukciou, vďaka čomu môžeme našim pacientom poskytovať špičkové služby s moderným vybavením. Rovnováha medzi odbornou starostlivosťou na profesionálnej úrovni a ľudským prístupom a pochopením pacienta je pre nás prioritou. Vybavenosť našej nemocnice je na nadštandardnej úrovni a dlhodobo sa snažíme prehlbovať pozitívne, priateľské, takmer až rodinné prostredie pre našich zamestnancov. Našou prioritou je profesionálna komunikácia s pacientom a jeho blízkymi. Kladieme veľký dôraz na podrobnú informovanosť pacienta o jeho liečbe a navrhovaných postupoch.

Ak hľadáte stabilnú pracovnú príležitosť v nemocnici s dlhou históriou a podporou mesta, kde si vážia kvalitu starostlivosti a rozvoj zamestnancov, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vašu žiadosť a prípadné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekár

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Všeobecné lekárstvo / špecializačný odbor Internista

Počet rokov praxe

5

- špecializovanú spôsobilosť podľa zák. 95/2004 Sb. v odbore PEDIIATRIA

- prax v odbore

- zdravotnú spôsobilosť, bezúhonnosť v trestnom registri

- členstvo v ČLK a licenciu ČLK pre výkon funkcie vedúceho lekára a primára alebo preukázanie splnenia podmienok na jej získanie do dohodnutého termínu nástupu

- manažérske a organizačné schopnosti

- schopnosť viesť kľúčový oddiel nemocnice s veľkým priestorom na jeho rozvoj a smerovanie, zostavenie tímu, motivácia spolupracovníkov

- skúsenosti v riadiacej pozícii, ideálne na internom oddelení

- vynikajúce organizačné a analytické schopnosti s dôrazom na detaily

- silné vodcovské a komunikačné schopnosti

- schopnosť efektívne riadiť a motivovať tím

- skúsenosti s vytváraním a implementáciou stratégií a postupov

- schopnosť pracovať pod tlakom a v rýchlo sa meniacom prostredí

- vynikajúce medziľudské a prezentačné schopnosti

- chuť učiť sa nové veci a hľadať nové prístupy, - aktívny prístup k práci

- chuť profesijne rásť

- zodpovednosť a schopnosť samostatného rozhodovania

- vysoké pracovné nasadenie

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrícia Valušiaková
Tel.: +421902933101
E-mail: poslať životopis