Destinačný marketingový manažér - zabezpečenie rastu a rozvoja cestovného ruchu v regióne

BGV, s.r.o.

Miesto práce
Hniezdne
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacmesačné prémie, ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Tvorení marketingového obsahu o atraktivitách regiónu Spiš, vrátane písania príspevkov na sociálne siete a content marketingu
  • Príprava podkladov na novú sezónu, vrátane podkladov na kalkulácie, texty a vyžiadavanie marketingových podkladov
  • Koordinácia zamestnancov na začiatku dňa a plánovanie marketingových aktivít pre región Spiš a zábavného parku
  • Servis a poradenstvo v oblasti predaja zájazdov
  • Komunikácia s potenciálnymi klientmi na Slovensku a v zahraničí prostredníctvom e-mailu a telefónu
  • Dohľad nad podkladmi, výkazmi, objednávkami a faktúrami
  • Vyhľadávanie nových možností a príležitostí v oblasti cestovného ruchu
  • Koordinácia s inými oddeleniami v rámci spoločnosti

Typická pracovná doba pre pozíciu Destinačný marketing je od 8:00 do 16:00, od pondelka do piatka. Okrem toho, každý deň sa budeš zaoberať koordináciou zamestnancov na začiatku dňa a plánovaním marketingových aktivít pre región Spiš a zábavného parku.

Pracovný deň na pozícii Destinačný marketing môže zahŕňať:

  • Tvorbu grafických návrhov a materiálov pre marketingové kampane

  • Máš možnosť ubytovania počas pracovných ciest. Okrem toho ti poskytneme mobil, notebook a osobný automobil na služobné účely.
  • U nás sa stále učíš a rastieš. Ponúkame ti bezplatné vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu.
  • Máš prístup k príspevku pri rôznych životných situáciách, ktoré ťa môžu postihnúť.
  • Vianočné darčeky a firemné podujatia sú u nás samozrejmosťou a našou radosťou, ktorú radi s tebou zdieľame.
  • Taktiež ti ponúkame flexibilný pracovný čas a možnosť home office.

V našej firme máš príležitosť pracovať s tímom skúsených a kreatívnych ľudí, ktorí ti pomôžu rozvíjať sa a napredovať v tvojej kariére

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický, marketing, potravinársky, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Prezentačné znalosti - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

marketing, cestovný ruch

Počet rokov praxe

1

  • Schopnosť riadiť, viesť a motivovať tím
  • Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
  • Schopnosť budovať dlhodobé obchodné vzťahy
  • Organizačné a komunikačné schopnosti
  • Skúsenosti v destinačnom marketingu
  • Znalosť trendov v cestovnom ruchu
  • Kreativita a nadšenie pre cestovanie
  • Typicky požadované vzdelanie: Marketing, Cestovný ruch

Spoločnosť Nestville Distillery nadväzuje na staré liehovarnícke tradície Severného Spiša, ktoré sú historicky dokumentované a merané až tromi stáročiami. Túto jedinečnosť sa spoločnosť rozhodla obnoviť vo svojej výrobe liehovín, ktoré budú z veľkej miery pripomínať tradíciu, históriu a zručnosť ľudí žijúcich v tomto regióne.

Okrem najmodernejšieho liehovaru a novej likérky, vytvorila spoločnosť Nestville Distillery v Hniezdnom aj expozíciu histórie a súčasnosti liehovarníctva a s ním spojených remesiel na Severnom Spiši. Návštevníci expozície môžu vidieť prierez histórie a súčasnosti liehovarníctva v zaujímavej a atraktívnej forme.

Zachovali sme pôvodné myšlienky a tak sme sa stali plynulými pokračovateľmi 260 ročnej tradície. Ide nielen o morálne právo pokračovať v tejto tradícii, ale vzhľadom k histórii aj povinnosť, ktorú sme dlžní našim predkom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marta Bednarčíková
E-mail: poslať životopis