Logo Blaguss Slovakia s.r.o.

Odborný referent na oddelení flotily vozidiel

Blaguss Slovakia s.r.o.

Pribylinská 10, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP resp. podľa dohody
1 700 EUR/mesiacmesačná mzda minimálne 1 700 EUR, zložená z fixnej a variabilnej časti, môže byť aj vyššia v závislosti od schopností a kvalifikácie uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Správa, objednávanie a evidencia palivových kariet
  • Evidencia a objednávanie pravidelných kontrol (STK, EK, KO)
  • Manažment mýtnych jednotiek
  • Evidencia prihlášok a odhlášok vozidiel, sledovanie stavu flotily
  • Nahlasovanie zmien vo flotilovom poistení vozidiel
  • Interná evidencia poistných udalostí, zabezpečovanie obhliadok vozidiel
  • Podpora a asistencia pre fleet managera

Miesto výkonu práce: Pribylinská ul. 10, Bratislava-Žabí majer (v dostupnosti MHD)

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s tradíciou viac ako 90 rokov na trhu
• zľavy na cestovanie v rámci celej Európy s autobusmi FLIXBUS a BLAGUSS
• zabezpečený pitný režim/coffee time
• plne hradený finančný príspevok 6,90 €/deň
• flexibilná pracovná doba, home office podľa dohody
• možnosť profesionálneho rastu
• zabezpečenie vybraných školení a jazykových kurzov podľa dohody

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov pozvaných na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​• skúsenosti v oblasti autobusovej resp. nákladnej dopravy, prípadne v oblasti flotily vozidiel výhodou
• znalosť nemeckého jazyka na komunikačnej úrovni výhodou
• samostatnosť, precíznosť a zodpovedný prístup k práci
• ochota učiť sa nové veci

Skupina Blaguss poskytuje prostredníctvom 400 vozidiel najvyššej kvality profesionálne služby autobusovej dopravy v strednej a západnej Európe s 90-ročnou tradíciou.
Blaguss Slovakia s.r.o. ako dcérska spoločnosť rakúskej spoločnosti Blaguss Reisen spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu, profesionalitu a bezpečnosť.
V súčasnosti zabezpečujeme pohodu cestujúcich vodičmi v 27 krajinách prostredníctvom flotily Blaguss a diaľkových autobusov Flixbus.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Stasz
E-mail: poslať životopis