Operátor výroby - lakovňa, lisovňa /zmennosť 3/

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacNástupná mzda sa skladá zo základnej mzdy 898 eur + 100 eur dochádzkový bonus + príplatky za nočnú prácu €130

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obslužné činnosti vo výrobe
- montovanie jednotlivých plastových dielov
- označovanie vyrobených kusov
- balenie plastových kusov
- vizuálna kontrola kvality

- práca pre stabilnú nadnárodnú spoločnosť
- zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere
- príplatky noc, wd, nadčas, platené nad rámec Zákonníka práce
-finančný príspevok na stravu 4,70 eur
- mesačný a ročný bonus
- príspevok na dochádzanie
- bonus za doporučenie nového zamestnanca

Ďakujeme že spolu so životopisom posielate Váš súhlas na spracovanie osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- zodpovednosť k práci
- ochota učiť sa
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať nadčas, v prípade potreby

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Miroslava Punová
Tel.: +421915494583
E-mail: poslať životopis