Logo BOZPO, s.r.o.

Obchodný zástupca v oblasti preventívnych a ochranných služieb

BOZPO, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2024, príp. dohodou
1 000 - 1 400 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej zložky + pohyblivej zložky mzdy, ktorá je závislá od mesačného hodnotenia a výsledkov práce v aktuálnom mesiaci. Nástupný plat závisí od praktických schopností a vedomostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych kľúčových klientov na trhu
  • zastupovanie a prezentovanie spoločnosti na obchodných rokovaniach
  • príprava a evidencia reportov z jednaní a oslovovania zákazníkov
  • zodpovednosť za splnenie stanovených obchodných cieľov
  • vypracovávanie cenových ponúk, príprava zmluvných dokumentov
  • evidencia správy databáz klientov a potencionálnych zákazníkov v evidenčnom systéme

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti,

možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania,

dôkladné zaškolenie v tíme - adaptačný proces prispôsobený individuálnym potrebám,

príspevok zamestnávateľa do III. piliera podľa platných pravidiel spoločnosti,

mimoriadne odmeny

pružná pracovná doba,

firemný mobil s neobmedzeným paušálom

služobné motorové vozidlo, služobný notebook

 možnosť Home office

zľavy na produkty a služby spoločnosti,

Multisport karta,

firemné akcie, Teambuilding

Informácie o výberovom konaní

CV v slovenskom jazyku zaslať na adresu : [email protected]
Oslovení budú len vybraní uchádzači.

Spoločnosť BOZPO, s.r.o. je na slovenskom trhu lídrom v poskytovaní komplexných služieb BOZP. Ak rozumiete obchodu a záleží Vám na kvalite poskytovaných služieb, napíšte nám a môžete sa stať súčasťou obchodného oddelenia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, znalosť v problematike BOZP

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • praktické myslenie
  • iniciatívnosť
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • sebaovládanie
  • asertivita
  • samostatnosť
  • kreativita

Preventívne ochranné služby.
Bezpečnostnotechnická služba, pracovná zdravotná služba.
Poradenstvo, výchova a vzdelávanie v oblasti bezpečnosti práce, požiarnej ochrany a životného prostredia.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriam Kováčová
Tel.: +421465424513
E-mail: poslať životopis