Logo Coraggio s. r. o.

Upratovanie bytov, domov, kancelárií

Coraggio s. r. o.

Miesto práce
Drotárska cesta 35, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímame študentov VŠ a živnostníkov/firmy na brigády - upratovanie rodinných domov, bytov a firemných priestorov.

Požadujeme:

- precíznosť

- spoľahlivosť

- ochotu fyzicky pracovať

Hlavnou výhodou je práca v termínoch a časoch po vzájomnej dohode vždy vopred, obvykle v čase medzi 8:30 až 16:30.

Platové podmienky závisia od kvality vykonanej práce:Študenti 8-10€/h v čistom, Živnostníci/firmy 10-12€/h v čistom

! PRE VÝKON PRÁCE NUTNOSŤ VODIŠKÉHO PREUKAZU SKUPINY B ! NEJEDNÁ SA O TPP ALE O BRIGÁDY

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať!

Kontakt :

0907/775 922

E-mail : [email protected]

www : tiptopupratovanie.sk

Tešíme sa na spoluprácu:)

- vyplácanie ihneď po vykonaní práce

- k dispozícii služobné vozidlo

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Sme profesionálna upratovacia firma, ktorá Vám je k dispozícii 365 dní v roku v Bratislave a okolí.
Našim poslaním je vytvaráť čisté a príjemné prostredie.

V oblasti upratovacích služieb sa zaoberáme upratovaním domácností (bytov a rodinných domov), kancelárií a firemných priestorov.
Zaisťujeme pravidelné aj jednorazové upratovanie a to strojové aj ručné. Sme schopní upratať po rekonštrukcii, maliaroch aj pred kolaudáciou. Používame profesionálne čistiace prostriedky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a Vášmu majetku.

Ku každej zákazke pristupujeme individuálne podľa vašich požiadaviek a potrieb. Garantujeme profesionalitu a kvalitu a 100% spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov