Facility Administrator

CTP Invest SK, spol. s r.o.

Miesto práce
CTPark Trnava, Prílohy, Zavar
Termín nástupu
1.8.2024
1 300 EUR/mesiacMzda od 1300 EUR v závislosti od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Správa a kontrola chodu Help-desku;
  • Potvrdzovanie hláseniek klientov v Help-desku a zabezpečenie ich okamžitého odoslania na riešenie Facility Managerovi;
  • Príprava týždenných reportov z Help-desku s otvorenými hlásenkami;
  • Vedenie pokladne;
  • Skenovanie a archivovanie projektovej a prevádzkovej dokumentácie pre potreby Data Managements System;
  • Príprava reportov, podkladov k auditom, kontrolám, mesačným odpisom energií atď;
  • Vypracovávanie dokumentov v programoch MS Word, Excel, PowerPoint;
  • Vykonávanie administratívnej podpory pre facility CTParkov v určenej oblasti SR;
  • Vystavovanie cenových ponúk na klientov, podľa zadania od facility CTParku;
  • Evidencia poistných udalostí na majetku spoločnosti;
  • Zadávanie objednávok do interného systému;
  • Mailová a telefonická komunikácia s klientami a dodávateľmi;
  • Evidencia dochádzky a príprava podkladov pre mzdovú učtáreň;
  • Starostlivosť o celkový chod kancelárie;
  • Spravovanie a kontrola dochádzkového systému CTParku;

  • Perspektívne zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, líder na trhu v CEE
  • Zaujímavú a challenging prácu v energetickej a rastúcej spoločnosti
  • Skvelý tím profesionálov
  • Flexibilné pracovné možnosti: mix home-office & office
  • Možnosť odborného aj osobnostného rozvoja
  • Teambuildingové aktivity

Do nášho tímu hľadáme motivovaného človeka so systematickým prístupom k práci, organizačnými zručnosťami, ktorý sa nebojí „full speed“ pracovného nasadenia. Dôležitá je samostatnosť, orientácia na výsledok, dodržiavanie procesov a ich 100% funkčnosť a efektivita. Hľadáme tímového hráča, ktorý má rád výzvy a chce rásť spolu s našou spoločnosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Skúsenosť z pracovného prostredia výhodou
  • Úplne SŠ vzdelanie
  • Znalosť Anglického jazyka
  • MS Word, MS Excel, PowerPoint – používateľská úroveň
  • Dobré organizačné schopnosti
  • Nekonfliktný, komunikatívny typ, zameraný na výsledok práce
  • Samostatnosť, dôslednosť, systematickosť, zodpovednosť, dodržiavanie termínov

CTP je holandský developer s medzinárodnou pôsobnosťou, s portfóliom zahrňujúcim 11,8 mio m2 prenajímateľnej plochy vo viac ako 100 strategických lokalitách v rámci strednej Európy. CTP sa sústredí na výstavbu projektov na kľúč, tzv. “costum build”, ich následnú správu a údržbu, a tieto dlhodobo prenajíma medzinárodným a domácim spoločnostiam, ktoré majú strategický záujem expandovať v strednej Európe.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zdena Böhmová
E-mail: poslať životopis