Personalista s maďarským jazykom

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Panónska cesta 47, Bratislava - Petržalka
Termín nástupu
Dohodou/Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho interného tímu hľadáme človeka motivovaného pracovať v oblasti ľudských zdrojov.

Ponúkame veľmi komplexnú, pestrú a zaujímavú agendu, ktorá pozostáva z rôznorodých činností. Pre tvoju predstavu o náplni práce ti nižšie uvádzame činnosti, ktorými ťa budeme sprevádzať.
Predchádzajúca skúsenosť nie je potrebná, všetko ťa naučíme.

Payroll agenda:
- aktívna komunikácia v maďarskom jazyku (ústnou aj písomnou formou),
- písomná komunikácia v anglickom jazyku,
- komplexná sumarizácia a príprava podkladov pre spracovanie miezd zamestnancov pre mzdové účtovníctvo,
- asistencia pri nástupe a ukončení pracovných pomerov,
- príprava potvrdení pre zamestnancov.

Personálna agenda:
- zodpovednosť za nábor kandidátov pre slovenský aj zahraničný trh (aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov, práca s internou databázou, realizácia pohovorov, poskytovanie spätnej väzby kandidátom, v prípade obsadenia kandidáta do zahraničia vybavovanie všetkých náležitostí súvisiacich s nástupom - doprava, ubytovanie),
- spolupráca na projektoch dočasného prideľovania zamestnancov,
- príprava pracovnoprávnej dokumentácie súvisiacej so vznikom, zmenou a ukončením pracovného pomeru,
- príprava mzdových podkladov a participácia pri spracovávaní miezd.

Administratívna agenda:
- evidencia a spracovanie prijatej a odoslanej pošty,
- evidencia prijatých faktúr,
- skenovanie a archivácia dokumentov,
- komunikácia s exekútorským úradom,
- starostlivosť o chod pobočky (uvádzanie návštev, nákup kancelárskych potrieb a bežného tovaru).

Práca a zázemie v stabilnej nemeckej spoločnosti
Možnosť získať veľa nových vedomostí a rozvíjať sa v oblasti personalistiky
Teambuildingové aktivity na Slovensku aj v zahraničí

V prípade záujmu o bližšie informácie nás môžete kontaktovať aj telefonicky.

Ing. Simona Galanžárová
0948 235 317

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- podmienkou je vodičský preukaz skup. B a ovládanie maďarského jazyka na aktívnej úrovni

- ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- prax v personalistike výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dekra kvalifikacia a poradenstvo s.r.o.
E-mail: poslať životopis