Administrátor e-shopu

DENTONET s.r.o.

Miesto práce
Vysoké Tatry-Nová Polianka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiac+ odmeny Základná mzda závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorého náplň bude:

  • starostlivosť o webové stránky spoločnosti a produktové portfólio
  • komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi na Slovenskom aj zahraničnom trhu
  • zadávanie nových produktov do systému e-shopu
  • vytváranie akcií a zliav
  • analýza trhu pri výbere produktov do ponuky
  • vyhodnocovanie úspešnosti akcií
  • tvorba bannerov, súťaží, newsleterov
  • preklady a korektúra popisov produktov
  • práca so skladom a skladovým hospodárstvom
  • spolu s obchodným a marketingovým tímom sa podieľať na realizácii marketingových kampaní a organizácií kurzov a akcií pre stomatológov

  • práca v stabilnej, prosperujúcej a stále sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá pracuje s dynamickými, kreatívnymi a na výsledok orientovanými zamestnancami
  • možnosť osobného a kariérneho rastu, priestor na sebarealizáciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, sklad

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax so stomatologickým sortimentom a taktiež aj s grafickými programami vítaná.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, zodpovednosť, dochvíľnosť
- tímový hráč, pozitívny prístup
- schopnosť pohotovo a efektívne riešiť rôzne situácie (aj krízové) a navrhovať riešenia

DENTONET s.r.o. je dentálnou spoločnosťou, ktorá je etablovaná na trhu už viac ako 15 rokov s administratívnym a expedičným centrom vo Vysokých Tatrách a dcérskou pobočkou v Bratislave a Prešove. Spoločnosť sa zaoberá predajom spotrebného tovaru, inštrumentária, materiálov a prístrojov pre stomatológiu. Sekundárnou činnosťou spoločnosti je organizácia kurzov a školení.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis