Logo EWL Slovakia s. r. o.

Jednoduchá Práca pre ženy vo výrobe pri Lise, plné zaškolenie, dvojzmenná prevádzka, ihneď na TPP

EWL Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
Ihneď
950 EUR/mesiacplus príspevky a bonusy, finančný príspevok na stravné.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha lisu

- základná údržba strojov a zariadení

- vypisovanie dokumentov na konci zmeny

- jednoduchá práca, prax nie je potrebná, plné zaškolenie

- práca v modernej spoločnosti

- práca v mladom kolektíve- možnosť kariérneho rastu

- prehodnocovanie platu na pravidelnej báze- príspevok na dôchodok- dvojzmenná prevádzka (ranná a poobedná)

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám pošlite životopis:
[email protected]
Vhodných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať.
Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vašich osobných materiálov do spoločnosti EWL Slovakia s.r.o. dávate súhlas ku spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.Z., o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť je dcérska spoločnosť francúzskej spoločnosti , pôsobiacej na trhu vyše 50 rokov ako výrobca technických obojstranných lepiacich pások primárne pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Priemysel a výroba

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

  •  manuálna zručnosť
  • ochota pracovať na zmeny

Status quo dnešného trhu práce berieme ako výzvu. Efektívne transformujeme podobu globálnej migrácie a reálne prekonávame ekonomické rozdiely medzi spoločnosťami.
Zmierňujeme výzvy a prekážky, ktorým čelia tisíce prijatých kandidátov po celom svete. Pomáhame zlepšovať ich bezpečnosť a schopnosť sebarealizácie prácou a štúdiom. Naši klienti ťažia z nášho zamerania na hľadanie kvalifikovaných zamestnancov presne vtedy, keď sú potrební.
Ľudia sú vždy stredobodom našej pozornosti. Sme spoločnosť, ktorá buduje a rozvíja diverzitu prostredníctvom našich zamestnancov. Mnohí z nich precestovali za prácou v novom prostredí tisíce kilometrov. Náš tím sa zrodil z najväčšej masovej migrácie na svete.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Department
Tel.: +421911760795
E-mail: poslať životopis