Administratívny pracovník v cestnej preprave

Miesto práce
Senec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul

Naši zákazníci sú pre Vás dôležití!

Know-how, ktoré prinášam
  • máte pred očami cieľ a dobrý prehľad
  • s radosťou organizujete
  • adrenalín v hektických situáciách Vás poháňa
  • bodujete vďaka angažovanosti a nebojíte sa rozhodnúť
  • máte vytvorenú dobrú sieť a dokážete ju použiť v prospech zákazníka
  • rád/rada pracujete samostatne, ale aj v tíme
  • úspechy dosiahnuté v náročných obdobiach Vám dodávajú energiu
  • máte ukončené vzdelanie, v najlepšom prípade aj prvé skúsenosti zo špedície, rád/rada komunikujete v angličtine alebo v nemčine a pracujete s rôznymi IT nástrojmi
Úlohy, ktoré ma inšpirujú
  • Ako súčasť nášho tímu sa staráte o bezproblémové spracovanie importných a exportných zásielok zbernej služby
  • Ste kompetentnou kontaktnou osobou pre našich zákazníkov a pravidelne komunikujete s našimi medzinárodnými GW pobočkami, resp. partnermi
  • Organizujete, koordinujete a pravidelne informujete
Naša ponuka

Ponúkame ​​​​stabilné pracovné miesto v nadnárodnej spoločnosti. Prácu v mladom a dynamickom kolektíve, kde sa vyžaduje samostatnosť a zodpovednosť. Môžete využiť rôznorodé možnosti vzdelávania v pracovnej dobe, ako aj možnosť kariérneho rastu.  Mzda je vždy najneskôr do 15.dňa v mesiaci na vášom účete. Ročný bonus - 13. plat. Bonusy, ktoré môžete u nás získať sú za odporučenie nového zamestnanca, ako aj bonus pri významných životných udalostiach. Spoločenské akcie na ktorých sa môžete zabaviť su: grilovačky, vianočný večierok. Podporujeme starostlivosť o zdravie v podobe pitného režimu, organizovaním "Dňa zdravia", rôznych športových podujatí a možnosťou využívať Muiltisport kartu. Férové ohodnotenie v závislosti od skúseností a kvalifikácie od 1200 Eur.

Benefity
  • parkovanie
  • network
  • akcie
  • školenie a rozvoj
  • referenčný program
  • príspevky pri významných udalosťiach
  • spoločenské podujatia
  • starostlivosť o zdravie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Melišová
E-mail: poslať životopis