Operátor výroby - strojárenský robotník

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 060 EUR/mesiac13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluhuješ poloautomatizované stroje
  • Ručne upravuješ strojné súčiastky
  • Obsluhuješ montážne a zváracie linky
  • Spolupracuješ s technickou podporou výroby
  • Montuješ podzostavy a zostavy súčiastok
  • Udržiavaš čistotu a poriadok na pracovisku
  • Si súčasťou dynamického tímu a máš možnosť sa podieľať na vývoji nových produktov
  • Pracuješ na zaujímavých projektoch a zlepšuješ svoje zručnosti

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Pracuješ na obsluhe a úprave strojov
  • Montuješ a kontroluješ súčiastky

  • Získavaš príplatok na dopravu, čím ušetríš na nákladoch na cestovanie do práce.
  • Dostaneš 13. aj 14. plat, čo znamená, že budeš mať o 1 až 2 platy viac ako inde.
  • Preukázaná vernosť firme sa odmeňuje vernostnými benefitmi.
  • Môžeš očakávať ďalšie mimoriadne odmeny za tvoju prácu.
  • Máš možnosť absolvovať nadštandardné lekárske prehliadky, ktoré ti poskytnú dokonalý prehľad o tvojom zdravotnom stave.
  • Získaš výraznú dotáciu na stravovanie, takže budeš mať zdravé a chutné jedlo za výhodnú cenu.
  • Máš konto pracovného času, čo ti umožní flexibilne si prispôsobiť pracovný čas a získať viac voľna.
  • Získavaš ponuku rekreačných pobytov, ktoré ti umožnia prežiť pekné chvíle s rodinou a priateľmi.
  • Môžeš sa tešiť na zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov, ktorý ti umožní získať viac peňazí.
  • Získavaš zmenové príplatky, ktoré ti umožnia zarobiť si viac peňazí.
  • Máš možnosť osláviť pracovné jubileum a byť odmenený za svoju vernosť firme.
  • Získavaš DDS až do výšky 6% príspevku zamestnávateľa, čo znamená, že budeš mať viac peňazí na dôchodok.
  • Môžeš sa tešiť na ďalšie benefity, ktoré ti umožnia získať viac výhod a zlepšiť si svoj životný štandard.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Koncern je celosvetovo jedným z najväčších dodávateľom pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Počet rokov praxe

1

  • Technické a manuálne zručnosti
  • SOU/SŠ s maturitou strojárskeho zamerania
  • Samostatnosť, systematickosť, flexibilita
  • Prax v obsluhe CNC fréz, CNC sústruhov výhodou
  • Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Máš záujem o pozíciu Operátora výroby - strojárenského robotníka? Táto pracovná pozícia hľadá mladých ľudí s technickými a manuálnymi zručnosťami, ktorí majú SOU/SŠ s maturitou strojárskeho zamerania. Prax v obsluhe CNC fréz a sústruhov je výhodou. Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke a samostatnosť, systematickosť a flexibilita sú kľúčovými požiadavkami pre túto pozíciu.

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Poštrková MBA
Tel.: +421911453101
E-mail: poslať životopis