Logo IEE Sensing Slovakia s.r.o.

Bezpečnostný technik/ Health and Safety Coordinator

IEE Sensing Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park Veľka Ida, E571, Veľká Ida, Košice
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiacKandidátov budeme hodnotiť na základe získaných pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie a doržanie povinností BOZP a postupov požiarnej ochrany v závode IEE SK
  • príprava prevencie úrazov
  • komunikácia s pracovnou zdravotnou službou
  • vykonávanie školení, kontrol, cvičných požiarnych poplachov alebo meraní
  • organizovanie externých školení vyžadovaných zákonom
  • zabezpečenie OOPP
  • vypracovanie BOZP, OOPP dokumentácie
  • aktívna komunikácia s  HR oddlením, spolupráca so supervízorom výroby
  • spolupráca a implementácia ENVIRO výziev

Bonusový systém:

  • Home office (2x v rámci týždňa)
  • Flexibilný pracovný čas (11.00-14.00)
  • Shorter Friday
  • 30 min. prestávky - zarátané do pracovného času
  • výhodné obedy v závode, alebo finančný príspevok
  • bonusový systém za odporúčaného kandidáta
  • TB, športové, kultúrné aktivity
  • integracia zamestnanca
  • interné, externé školenia, jazykové vzdelávanie

Benefity pre Seniorov:

  • dovolenky nad rámec zákona
  • dni voľna nad rámec zákona
  • ročná odmena s podmienkami 13 platu
  • príspevok na III. dôchodkový pilier

Na základe zaslaného životopisu, budeme hodnotiť a následne oslovovať najvhodnejších kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 42 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

požiarna ochrana, bezpečnosť pri práci

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

  • platné osvedčenie bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany
  • samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
  • ochota nastavovať, zavádzať procesy

Spoločnosť IEE je globálnym leaderom v oblasti snímacích systémov v automobilovom priemysle. Spoločne s našimi zákazníkmi vyvíjame senzory pre automobilový priemysel pre detekciu prítomnosti spolujazdca na prednom sedadle, zistenie detskej sedačky a jej orientácie a tiež senzory na klasifikáciu posádky vo vozidlách. Tieto senzorové systémy a ďalšie technológie sú používané v automobiloch na podporu elektronickej riadiacej jednotky pre aktiváciu airbagov a zariadení na pripomenutie zapnutia bezpečnostných pásov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Viszlay
E-mail: poslať životopis