Senior IT Sales Manager

JUMP-TECH s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
3 000 EUR/mesiac(reálne platové podmienky sa dohadujú individuálne podľa požiadaviek a skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím rozširujeme o rolu Senior IT Sales Manager, ktorý má prehľad na domácom (SK/CZ) ako aj zahraničných IT trhoch a má skúsenosti v oblastiach:

  • tvorba predajných stratégií v IT sektore pre oblasti: SW produkty, IT konzultácie a Custom SW Development,
  • vytváranie produktových stratégií pre vlastné software produkty spoločnosti
  • aktívne vyhľadávanie a oslovovanie potencionálnych klientov pre našu spoločnosť, vyhľadávanie biznis príležitostí,
  • proaktívna komunikáciou so zákazníkmi, mapovanie ich aktuálnych požiadaviek,
  • príprava a prezentácia vhodných riešení pre zákazníkov spolu s podporou interného technického tímu,
  • budovanie a udržiavanie pevných vzťahov s klientmi, skúmanie možností zvýšenia predaja,
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti pri tvorbe marketingových materiálov a roadmapy produktov.

  • spolupodieľanie sa na strategickom riadení spoločnosti
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • flexibilný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Expert

Vodičský preukaz

B

​• aspoň 3 roky skúseností s predajom IT technológií
​• IT zázemie v kombinácii s obchodným duchom
​• znalosť najnovších technológií a aktuálnych trendov
​• profesionálna komunikácia v slovenskom a anglickom jazyku
​• samostatnosť a orientácia na výsledky

JUMP-TECH je slovenská IT spoločnosť zaoberajúca sa vývojom softvérových riešení na mieru, implementáciou vlastných sw produktov a poradenským službám v oblasti informačných technológií.
Sme dodávateľom pre popredné spoločnosti z finančného, telekomunikačného, ale aj výrobného priemyslu na Slovensku a v Čechách.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Kriška
E-mail: poslať životopis