Skladník - Vodič VZV - 2 zmeny

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra
1 050 - 1 250 EUR/mesiacHrubá mzda na tejto pozícii je 1250 EUR vrátane bonusov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte skúsenosti s prácou v sklade na príjme tovaru, s naskladňovaním a na expedícii a chcete pracovať na 2 zmeny. Táto pozícia je vhodná pre Vás.

V pracovnej pozícii bude Vašou úlohou:
• za pomoci VZV vykladať kamión, naskladňovať materiál do regálov a vyskladňovať hotové výrobky a pripravovať ich na expedíciu
• zaznamenávať pohyby na sklade do systému v počítači
• práca so skenerom
• práca s bremenami a manuálna práca v sklade
• udržiavanie poriadku na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vhodný uchádzač spĺňa tieto požiadavky ak:
• máte platný preukaz vodiča vysokozdvižného vozíka
• predošlú prax na obdobnej pozícii v sklade

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbara Pachingerová
E-mail: poslať životopis