Hledá se inženýr kvality

Manuvia, a. s.

Místo práce
Jihlava, Jihlava 1, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

​Pro mezinárodní výrobní firmu, působící v automobilovém průmyslu, hledáme kandidáty na pozice v zákaznické, dodavatelské a projektové kvalitě. ​

  • řízení procesu zákaznických reklamací/požadavků a komunikace se zákazníky v případě v případě zákaznické kvality
  • aplikace preventivních nástrojů kvality od fáze zahájení nového projektu do uvedení do sériové výroby v případě projektové kvality
  • hodnocení a komunikace s dodavateli v případě dodavatelské kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • stabilní práci v mezinárodní firmě plné moderních technologií
  • možnost karierního růstu
  • odpovídající mzdové ohodnocení a 13. mzdu
  • podporu při relokaci
  • dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené + sick day
  • flexibilní pracovní dobu
  • preventivní lékařskou péči a příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč
  • příplatek na dojíždění ve výši až 1500 Kč
  • penzijní připojištění
  • interní systém benefitů formou cafeterie
  • zajištění hlídání dětí externí formou
  • volnočasové aktivity i pro rodinné příslušníky
  • bezplatné odborné vzdělávání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáme kandidáta se zájmem o zákaznickou, dodavatelskou nebo projektovou kvalitu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

automobilový průmysl

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • komunikativní úroveň AJ (NJ výhodou)
  • zkušenost z automotive firmy nebo znalost plastů či elektrotechniky vítána
  • uživatelská úroveň MS Office
  • znalost nástrojů kvality jako např. FMEA
  • znalost metod řešení problémů (8D, 5 Whys, Ishikawa)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Michaela Bielaková
E-mail: poslat životopis