bezplatná infolinka

0800 365 801

Vodič VZV: Príležitosť s výhodami - Mzda do 1 100 € mesačne! Ubytovanie, Doprava a Stravné! (#p009)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
780 - 1 100 EUR/mesiac(Základná mzda; bonusy; príplatky)
konzultant
Eva Zorkovová
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by sme prijali do zamestnania dynamických a spoľahlivých ľudí, ktorí majú záujem pracovať a majú skúsenosti s obsluhou vozíka VZV. Ponúkame príležitosť pre tých, ktorí radi zaujmú viacero rolí v sklade.
Ak si pripravení na výzvu, táto kumulovaná pozícia je práve pre Teba!

Popis práce:
  • Obsluha vozíka VZV (vozík s vysokozdvižnou funkciou) pri manipulácii s materiálom a tovarom.
  • Ručné nakladanie a vykladanie materiálu z vozíka VZV podľa potreby.
  • Navážanie materiálu a tovaru na linky alebo na určené miesta v sklade podľa pracovného plánu.
  • Dodržiavanie bezpečnostných noriem a predpisov pri manipulácii s materiálom aj s vozíkom VZV.

Čo Ti ponúkame?
  • Základná mzda: 780 €/mesiac brutto.
  • Bonus za výkon: 60 €/mesiac.
  • Bonus za dochádzku: 60€/mesiac.
  • Bonus za používanie VZV vozíka: 170 €/mesiac.
  • Príplatky podľa zmennosti zo ZP.
  • Práca nadčas: Hlásená vždy majstrom podľa denného plánu!
  • Príspevok na stravné.
  • Ubytovanie: Zdarma.
  • Bezplatná doprava zabezpečená.

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť je zameraná na výrobu SMART, UHD a LED televízorov, LFD monitorov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Nutný preukaz VZV - W1 alebo G podľa objednávky.
  • Ochota robiť nadčasy.
  • Zodpovedný prístup k práci.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt