Špecialista ľudských zdrojov

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Miesto práce
Horná Streda
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacK nej získaš príspevok na dochádzanie do práce,13. plat v plnej výške, kvartálne odmeny, ročný bonus, finančný príspevok na stravu nad rámec zákonnej povinnosti, vrátane každoročnej valorizácie a ďalšie nefinančné benefity. Finálna úroveň inzerovanej základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do HR tímu v Dubnici nad Váhom hľadáme skúsenú/skúseného kolegyňu/kolegu,  ktorá/ý bude miestnym HR partnerom nášho tímu v Hornej Strede v oblasti miezd, dochádzky, personalistiky, recruitingu a rozvoja.

Náplň práce pre pozíciu Špecialista ľudských zdrojov:

  • Spracovanie personalistiky, miezd a dochádzky,
  • Tvorba inzerátov, selekcia životopisov a vedenie pohovorov,
  • Komplexná personálna starostlivosť o zamestnancov v pridelenej divízii,
  • Spolupráca na tvorbe, realizácií a riadení kultúry vzdelávania,
  • Plánovanie a organizácia vzdelávacích aktivít v spoločnosti,
  • Príprava business analýz v oblasti HR,
  • Neustále zlepšovanie HR procesov v spoločnosti,
  • Účasť na výstavách, veľtrhoch a marketingové aktivity.

Typický deň na tejto pracovnej pozícii môže vyzerať takto:

  • Ranné stretnutie s vedúcim oddelenia HR na prezentáciu aktuálnych úloh a plánov na nasledujúce dni,
  • Komunikácia s kolegami z oddelenia týkajúca sa spracovania personalistiky, miezd a dochádzky, vedenie pohovorov a selekcia kandidátov,
  • Plánovanie a organizácia vzdelávacích aktivít a pripravovanie business analýz v oblasti HR,
  • Účasť na pracovných stretnutiach s oddeleniami spoločnosti, ktoré súvisia s personálnymi otázkami,
  • Koniec pracovného dňa zahrňuje zhrnutie práce a prípadné plánovanie úloh na nasledujúci deň.

Pracovná doba typická pre pozíciu Špecialista ľudských zdrojov je 8-hodinová, s možnosťou flexibilného pracovného času a príležitostnou prácou z domu.

  • Získaj moderné a medzinárodné pracovné prostredie v skupine Porsche, kde budeš môcť rásť a rozvíjať sa.
  • Môžeš získať príspevok na svoje dochádzanie za prácou a finančný príspevok na stravu nad rámec zákona, aby si mohol/a užívať svoje obľúbené jedlá.
  • U nás máš možnosť absolvovať vzdelávacie kurzy a školenia, aby si si rozšíril/a svoje odborné vedomosti a získať nové zručnosti.
  • Ak si ambiciózny/á a chceš sa posúvať v kariére ďalej, u nás získavaš aj odborný a profesijný rast.
  • Okrem základnej mzdy získaš aj kvartálne odmeny, 13.mzdu a ročný bonus.
  • Máš možnosť pracovať s flexibilným pracovným časom, aby si mohol/a lepšie zladiť prácu s osobným životom.
  • V našej firme sa neustále organizujú kultúrne a športové podujatia, takže sa budeš mať vždy na čo tešiť aj mimo práce.
  • Okrem toho ťa čakajú aj teambuildingové akcie a ďalšie benefity, ktoré ti pomôžu cítiť sa v našej spoločnosti ako doma.

Súčasťou zaslania žiadosti sú aj jednoduché otázky, ktoré nám zrýchlia výberový proces. Vopred ďakujeme za Vaše odpovede.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje a ekonomika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Human - Mierne pokročilý
SAP SuccessFactors - Mierne pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Orientácia v procesoch personalistiky a miezd
  • Organizačné a plánovacie schopnosti
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Flexibilita
  • Analytické myslenie
  • Práca v tíme, samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť
  • Dôslednosť a iniciatívny prístup
  • Prax na podobnej pozícií podmienkou
  • Prax v automotive oblasti výhodou

Typicky požadované vzdelanie: bakalár (ale nie je podmienkou). Hard skills: skúsenosti s HR, práca s PC. Soft skills: tímový hráč, rýchlo sa učíš, máš pozitívny prístup k práci.

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciou v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Od roku 2022 budujeme v Hornej Strede jedinečnú a inovatívnu výrobu Li-ion batériových modulov pre elektromobily značky Porsche.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Bača
E-mail: poslať životopis