Logo SMART Wave s.r.o.

Elektrikár pre fotovoltiku, smart home, kamery a alarmy

SMART Wave s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Možný okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiacOdmeny a bonusy, možný kariérny rast

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bavia ta elektroinštalácie ? My ich robíme moderné ! Na smartfóny, elektrárne, inteligentné elektroinštalácie, kamery a alarmy :-)

Hľadáme elektrikárov k nám do firmy, aj šikovných absolventov aj skúsených mazákov.

Náplň práce : elektroinštalácie, montáž osvetlenia, montáž slaboprúdu, kamier, senzorov, kabeláže, inteligentnej elektroinštalácie.

Zameranie firmy : inteligentná elektroinštalácia, fotovoltika, zabezpečovacie zariadenia.

Nástup možný ihneď. Ideálne SZČO.
Plat od 8 do 18eur, podľa zručností a schopností.

Ideálne TT a blízke okolie, prosím ak nie ste z Trnavy alebo blízkeho okolia nekontaktovať !

Kto by mal záujem prosím poslať životopis na [email protected], alebo zavolaj, napíš :-)

Perfetkný pracovný kolektív, firemné akcie, možnosť firemného auta, notebooku, telefónu.
Práca v rozvíjajúcom sa odvetví

Informácie o výberovom konaní

Prosím zaslite nám životopis

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrikár

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Treba byť zručný a komunikatívny, ideálne pohodák !

Sme mladá firma zaoberajúca sa modernými technológiami. Do nášho portfólia patria inteligentné elektroinštalácie, fotovoltika, kamerové a zabezpečovacie riešenia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oskar Vyskoč
Tel.: +421915057679
E-mail: poslať životopis