operátor Call centra

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

Miesto práce
Pod Rybou 1, Banská Bystrica
Termín nástupu
01.06.2024
950 EUR/mesiacK základnej mesačnej mzde je výkonnostná odmena cca 60,00€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na infolinke call centra, priamy telefonický kontakt so zákazníkom

vybavovanie telefonických a e-mailových požiadaviek zákazníkov, poskytovanie všeobecných informácií týkajúcich sa dodávky vody, odvádzania odpadových vôd, zmluvných vzťahov, porúch a havárií, kvality vody; poskytovanie obchodných informácií z oblasti fakturácie, zmlúv, platieb, odpočtov, týkajúcich sa zmluvného partnera

riešenie problémov, otázok a dotazov zo strany zákazníka

zaznamenávanie, spracovávanie a prideľovanie požiadaviek do zákazníckeho informačného systému is-USYS.net

spracovávanie e-mailových požiadaviek zákazníka, e-mailová komunikácia

spracovávanie, evidencia, prideľovanie doručenej pošty do zákazníckeho informačného systému is-USYS.net

Práca v stabilnej spoločnosti

Dovolenka nad zákonný limit

Príspevok na stravovanie nad zákonný limit

Príspevok na DDS

Cafeteria Benefit plus

Karta Multisport

Ďalšie výhody a sociálne benefity

Informácie o výberovom konaní

Po selekcii uchádzačov budú pohovory v spoločnosti
pozvánky zašleme
Pracovný pomer bude na dobu určitú - na dlhodobejšie zastupovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomický, prípadne aj technický

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
USYS - Základy

Hlavným predmetom činnosti Stredoslovenskej vodárenskej prevádzkovej spoločnosti, a.s. je zabezpečenie výroby a dodávky pitnej vody, odvádzania a čistenia odpadových vôd v regióne pôsobnosti s dôrazom na udržateľný manažment zdrojov. Vodohospodárske služby poskytujeme mestám, obciam, priemyselným klientom aj individuálnym zákazníkom. Našim zákazníkom je k dispozícii osem zákazníckych centier, a tiež nepretržitá zákaznícka linka.
Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. je súčasťou medzinárodnej skupiny Veolia.
Viac informácií nájdete na: www.stvps.sk, www.veolia.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov