Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.
  • Výroba
    a priemysel

  • Automotive

  • Doprava
    a logistika

  • Administratíva

  • Manažéri
    a špecialisti

Zoraďovač v baliarni kozmetiky v jednozmennej prevádzke s hrubou mzdou od 1 500€

Miesto práce
Bratislava
1 500 EUR/mesiac+ Koncoročná finančná odmena, priebežné finančné odmeny závislé na výsledkoch spoločnosti a výkone zamestnancov, po zaučení zvýšenie mzdy na 1 650€

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nastavenie baliacich strojov podľa pokynov
- Kontinuálna kontrola kvality počas celého výrobného procesu
- Zabezpečenie správneho balenia v súlade s úlohami
- Čistenie a sanitácia baliacich liniek pred a po výrobe
- Pravidelný servis a drobné opravy baliacich strojov
- Vedenie dokumentácie o vykonávaní objednávok
- Balenie hotových výrobkov do logistických kartónov a ich uskladňovanie na palety

Pracovný režim: Jednozmenná prevádzka od pondelka do piatku od 7:30 do 16:00. Voľno v soboty, nedele a sviatky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- Práca je vhodná pre mužov
- Technické vzdelanie
- Manuálna zručnosť
- Pružnosť v myslení
- Samostatnosť
- Technická gramotnosť
- Precíznosť a pozornosť
- Energetická a aktívna osobnosť
- Záujem a ochota učiť sa nové veci
- Technické zručnosti a schopnosť pracovať s technikou
- Platný zdravotný preukaz je nevyhnutný

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vanesa Kotrá
Tel.: +421905482047
E-mail: poslať životopis