Skladník pre výrobnú spoločnosť

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
982 EUR/mesiac+ 110 € variabilná zložka+ príplatky podľa Zákonníka práce od 210€-280€ v závislosti od zmennosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta obsadzujeme pozíciu Skladník.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

- kontrola prepravných dokumentov pred vykládkou - navigovanie prepravcu k rampe na vykládku - rýchle a efektívne vykladanie tovaru od prepravcov - spísanie škodového záznamu v prípade viditeľného poškodenia vonkajších obalov pri vykládke alebo zachytenie viditeľného poškodenia v skeneri prepravných spoločností - overenie množstva a kvality dodávky, prijímanie a potvrdenie prepravných dokumentov prepravným spoločnostiam
- 100% príjem akéhokoľvek výrobného a nevýrobného materiálu (výnimky len po odsúhlasení nadriadeným) - potvrdzovanie dokumentov s čitateľným podpisom (paličkovým písmom alebo pečiatkou a podpisom) - etiketovanie prijatého materiálu SAP etiketou - riadne ukladanie a uchovávanie prepravných dokumentov
- udržiavanie materiálu na príjmovej zóne v priestore interného značenia na podlahe - usporiadanie príjmovej zóny za účelom optimálneho využitia priestoru
- denná kontrola pick zóny a dopĺňanie zásoby valčekových tratí pre nulový prestoj výdaja tovaru do výroby
- na podnet skladníka - v prípade potreby doplnenie tovaru do valčekových tratí a odblokovanie zablokovaných objednávok na výdaj tovaru pri predchádzajúcej nulovej zásobe tovaru vo valčekových tratiach
- priradzovanie skladových miest prijatého materiálu podľa interných štandardov
- udržiavanie manipulačných uličiek voľných a bezpečne priechodných manipulačnou technikou
- udržiavať poriadok v exteriéroch nákladových rámp a miestach určených na skladovanie vratných obalov a paliet.
- skladanie a príprava vratných obalových kitov na export podľa aktuálnej špecifikácie
- upozorňovať na dôslednú separáciu odpadu a dodržiavanie ukladania materiálu vo vyznačených zónach
- vynakladať maximálne úsilie a plnenie stanovených štandardných pracovných časov na pridelené úlohy a pracovné činnosti
- eliminovať a proaktívne predchádzať prestojom a stratám.

• Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop….)
• Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov
• Multisport karta: jedinečná karta umožňujúca bezplatný vstup do viacerých športových zariadení, každý deň v týždni – mesiaci – roku
• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, soft skills, jazyky)
• Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách
• Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
• Trainee program pre študentov
• Program odporúčaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

· Úspešná predchádzajúca skúsenosť s prácou v sklade na pozícii handler a picker
· Minimálne 1 rok skúsenosť v sklade v automotive spoločnosti
· Kľúčové nástroje logistiky a SAP
· práca so skenerom
· Stredoškolské vzdelanie
· Technické myslenie a zručnosti
· Základné znalosti pracovných noriem
· Platný preukaz vedenia VZV, elektrický vláčik
· Preukaz na zdvíhacie zariadenia

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Mareková
E-mail: poslať životopis