Strojník/čka mliekarenskej výroby (operátor výroby) - AGRO TAMI, a.s. + náborový príspevok 300 €

TAMI GROUP

Miesto práce
Cabajská 10, Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 040 - 1 600 EUR/mesiacMzda vrátane prémií a dochádzkového bonusu 1040 € + príplatky nad rámec Zákonníka práce + preplatenie nadčasov + odmeny. Po zaučení navýšenie základnej mzdy. Priemerná výška hrubej mzdy 1450 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si stabilnú prácu? Pridaj sa k nám, ponúkame Ti prácu v slovenskej firme s dlhoročnou tradíciou. Tvojou úlohou bude:
- obsluha plniacej linky,
- zodpovednosť za bezporuchový chod strojno-technologického zariadenia,
- čistenie a sanitácia strojno-technologického zariadenia,
- zodpovednosť za správne značenie surovín a polotovarov a ich bezstratové spracovanie,
- vykonávanie evidencie na výrobnom stredisku.
Pracovné zmeny sú 12-hodinové.
Samozrejmosťou je zaučenie skúseným kolegom, pracovné oblečenie a obuv.

- dlhodobá práca na hlavný pracovný pomer
- práca v stabilnej spoločnosti
- náborový príspevok 300,-€
- stravovanie zabezpečené (teplý obed za 1,- €)
- zamestnanecká zľava pri nákupe mliečnych a mäsových výrobkov
- vianočné odmeny
- odmeny pri pracovných jubileách
- VIP účet v Datarte so zaujímavými zľavami
- bezplatné parkovania pred areálom spoločnosti
+ ďalšie benefity

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, strojárstvo výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zdravotná spôsobilosť (platný zdravotný preukaz),
samostatnosť, manuálna zručnosť, spoľahlivosť, ochota pracovať na zmeny

Tatranská mliekareň a. s. je expandujúca slovenská firma zaoberajúca sa spracovaním mlieka, výrobou a predajom mliekarenských výrobkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt