Personálno - mzdová pracovníčka

ŽELOS, spol. s r.o.

Miesto práce
Staničná, Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 700 - 1 800 EUR/mesiacMzda bude predmetom vzájomnej dohody v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  •  Spracovávanie a vedenie komplexnej personálnej a mzdovej agendy.
  •  Organizácia náborov nových zamestnancov - selekcia uchádzačov, vedenie pohovorov a   výber vhodných uchádzačov na rôzne pracovné pozície v spoločnosti.
  •  Inzerovanie voľných pracovných miest.
  •  Komplexné spracovanie personálnej agendy, administrácia pracovného pomeru v súlade so   Zákonníkom práce ( prijímanie a prepúšťanie zamestnancov, príprava zmlúv a ďalších   dokumentov týkajúcich sa pracovnoprávnych vzťahov), komunikácia s príslušnými úradmi   pri prihlasovaní a odhlasovaní zamestnancov.
  •  Výber a zabezpečenie školení pre zamestnancov podľa aktuálnych potrieb.
  •  Vypracovávanie štatistických údajov na mesačnej, kvartálnej a ročnej báze (Trexima)
  •  Monitorovanie lekárskych prehliadok , objednávanie lekárskych prehliadok rizikových a   zmyslových skupín, komunikácia s pracovnou zdravotnou službou.
  •  Spracovávanie a kontrola dochádzky.
  •  Komunikovanie a vypracovávanie dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné   poisťovne, DDP, prehľadov DÚ, ročné hlásenie na DÚ.
  •  Pripravovanie mesačných mzdových uzávierok a reportov.
  •  Vykonávanie ročného zúčtovania dane pre zamestnancov
  •  Vypracovanie výstupných dokumentov pri skončení pracovného pomeru (ELDP, zápočtové   listy, potvrdenie o prijme...).
  •  Evidencia pracovných odevov zamestnancov ( objednávanie nových prac. odevov,   evidencia čistenia prac. odevov, komunikácia s dodávateľom).

Práca v príjemnom prostredí a mladom kolektíve

Flexibilná pracovná doba

Motivačné finančné ohodnotenie

Parkovanie v areáli firmy

Príspevky na vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní

Ovládanie programu Kros - Olymp výhodou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Precíznosť, aktívny časový management, odolnosť voči stresu.

Vyrovnaná úroveň organizačných, koordinačných a operatívnych zručností.

Komunikatívnosť, samostatnosť a flexibilita.

Kultivované vystupovanie.

Opravárenská spoločnosť

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Weršková
Tel.: +421917767959
E-mail: poslať životopis